2020 Indul a bakterház
Júl. 18.
Szombat Balatonboglár
20.30 Szent Erzsébet park
2020 Süsü, a sárkány (részlet)
Júl. 25.
Szombat Balatonszárszó
11.00 Csukás színház
2020 Válogatásműsor
Júl. 26.
Vasárnap Dombóvár
20.00 Szabadtéri színpad
2020 Indul a bakterház
Júl. 31.
Péntek Kaposvár
19.00 Vigasságok tere
2020 Anconai szerelmesek
Aug. 8.
Szombat Kőszeg
20.30 Várszínház
2020 Válogatásműsor
Aug. 13.
Csütörtök Somogyfajsz
14.00
2020 Válogatásműsor
Aug. 20.
Csütörtök Kaposvár
15.15 Városliget
2020 Válogatásműsor
Aug. 20.
Csütörtök Nagyatád
19.00 Szabadtéri színpad
2020 Indul a bakterház
Aug. 22.
Szombat Komló
10.00 "KASZT" Színházi Fesztivál
2020 Válogatásműsor
Szept. 5.
Szombat Lengyel
19.00 Szabadtéri színpad
2020 Válogatásműsor
Szept. 12.
Szombat Györe
17.00 Szabadtéri színpad
2020 Válogatásműsor
Szept. 19.
Szombat Bőszénfa
15.00 Szabadtéri színpad
2020 Indul a bakterház
Szept. 26.
Szombat Szenna
19.00 Szabadtéri színpad
2020 20 éves a Roxínház
Szept. 27.
Vasárnap Kaposvár
10.00 Roxínház

Süsü

Süsü, a sárkány nem találja helyét: apja kitagadja, mert a többi sárkánnyal ellentétben csak egy feje van. Az emberek félnek tőle, hiszen sárkány. Mégis talál egy királyfit, hiszen sárkány létére jószívű, és egy lepkének sem tudna ártani, szelídségével belopja magát az ember szívébe. A bájos meséből a gyerekek megtanulhatják, hogy aki más, mint mi, az nem biztos, hogy ellenség, sőt ha jobban megismerjük, lehet, hogy nem is annyira más mint mi.

A színpadi változatban a Magyar Televízió bábfilmsorozatának slágerei kapnak helyet.

5 éves kortól

 

Csukás István – Bergendy István

Süsü, a sárkány kalandjai

zenés mesejáték

 

Süsü, a sárkány ………………………………………………………………………………………………………… Süsü, a sárkány

Király ……………………………………………………………………………… Gschwindt Balázs/ Kovács-Hegedűs László

Dadus ………………………………………………………………………………………………………. Ács Panna / Nagy Dorottya

Kancellár …………………………………………………………………………………………………… Orlik István/ Sudár Gergő

Királyfi …………………………………………………………………………………………. Abonyi-Tóth Dávid/ Bodor Kristóf

Királylány ………………………………………………………………………………………….. Márkus Csenge / Prucsi Rebeka

Trunkó ……………………………………………………………………………………………………………………….. Szabolcsi Ádám

Brunkó …………………………………………………………………………………………………………………………. Csonka Kristóf

Favágók ………………………………………………………………………. Sárdi Benjámin, Szabó Dániel, Eldridge Patrik

 Szénégető ………………………………………………………………………………………………………………….. Sárdi Benjámin

Cölöpverő ………………………………………………………………………………………………………………………. Szabó Dániel

Sárkányfű árus …………………………………………………………………………………………………………….Kalányos Balázs

Bolondok…………………………………… Baranyi Bianka, Csirisznyák Anna, Csirisznyák Zsófia,

Hunyadkürti Lili, Ihárosi Ninszi, Vajda Zsófia, Wirth Bianka

 

Továbbá a Roxínház tanoda tánckara:

Barabás Lara, Bordás Diána, Borsos Bernadett, Bóta Lara, Budavári Alexandra, Eldridge Patrik, Ferenc Emese, Hollósi Kiara, Horváth Anna, Jancsikics Nóra, Kató Lilla, Kiss Niki, Kovács-Hegedűs Tamara, Németh Petra, Takács Lora, Várföldi Dalma, Zsalakó Zsanett

 

Látványterv: Dóra Diána, Fábián Kitti                    Fény: Tóth Gyula 

Koreográfusok: Merkei Mónika, Takács László János 

Rendező asszisztens: Horváth Zita 

Zenei rendező: Sebesi Tamás

Rendező: Pintér Kata

Cimkék: : Archívum